Laserová centra

Estetické centrum v Praze na Hradčanské Vám nabízí komplexní ošetření pleti, vyhlazení vrásek, trvalou laserovou epilaci, formování postavy a mnoho dalších  služeb - vyzkoušejte a uvidíte rozdíl.

Řešení kontur těla

Krásná postava se neskládá pouze z malého bříška, jedné brady a pevného zadečku, ale velmi důležité jsou též správně formované boky, pevná stehna, zkrátka celá postava. Každá z těchto částí reaguje při zákrocích lehce odlišně a je nezbytná velká zkušenost ošetřujícího personálu. Při řešení kontur těla a nejviditelnějších partií je třebas mít na paměti, že tukové vrstvy v bocích či na stehnech jsou ukládány po velmi dlouhou dobu a vazby mezi jednotlivými tukovými buňkami jsou velmi pevné. Z tohoto důvodu v našem centru kombinujeme vždy několik různých technik a přístrojů pro maximalizaci efektu. Pro řešení kontur není podstatné se pouze zbavit přebytečného tuku, ale zároveň zformovat celou postavu, což Vám v našem centru nabízíme.

Princip řešení kontur těla

Vzhledem k velmi silným vazbám mezi jednotlivými buňkami v bocích a na stehnech provádíme toto ošetření pomocí ultrazvukové kavitace, která využívá velmi silných a přesně cílených ultrazvukových vln k rozbourání těchto vazeb. Ultrazvukové vlny jsou jemné vlny zvuku, které umí vyvolat potřebné posuny a změny už na úrovni molekulární struktury ošetřované tkáně. Ultrazvukové vlny pronikají do podkoží, kde tkáně absorbují energii a dochází ke kavitaci. Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují a postupně dochází k jejich zhroucení a tím k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se nakonec rozpadá a uvolňuje se tuk.

reseni-kontur-tela-1

Po destrukci tukové tkáně je uvolněný tuk vypouštěn do oběžného systému a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány. Proto je efekt trvalý a odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Lymfatický systém vyloučí odbouraný tuk a toxiny z těla ven, pro zvýšení efektu podstupují klienti v našem centru lymfatickou masáž. Povislá kůže, která zůstane po tomto ošetření je následně vyhlazena radiofrekvenčním ošetřením, při kterém dochází k vypnutí pokožky a obnově kolagenových vláken.

Ošetření

Obecně

Ošetření provádíme kombinovaně pomocí ultrazvukové kavitace a radiofrekvenčního zařízen&iacutiacute;. Celkové ošetření se skládá z 5 - 6 sezení, při kterých je klient nejprve ošetřen ultrazvukem a násleně radiofrekvencí. Po dobu ošetření doporučujeme vyhnout se jídlům obsahujícím těžké živočišné tuky.

Před ošetřením

Samotný zákrok nemá žádná omezení v letních měsících, jako mají ostatní laserové zákroky a je tudíž využitelný celoročně. Zákrok zvyšuje teplotu v tkáni a tělo nutně potřebuje doplnit tekutiny, proto pacient musí zvýšit denní přísun tekutin alespoň o 1,5 litru denně.

Samostatný zákrok trvá, dle ošetřované oblasti cca 20 - 40 minut přístrojové terapie a následně 15-30 minut lymfatické masáže. Ošetřované místo je nejprve natřeno bezbarvým ultrazvukovým gelem či glycerínovým olejem a do něj je následně přikládána aplikační hlavice, která pomalými krouživými pohyby prohřívá tkáň či vysílá ultrazvukové vlny.

Po ošetření

Ihned po ošetření je patrné drobné zarudnutí pokožky a pacient cítí „stahování" pokožky v místě zákroku. Toto stahování má za následek reálné stažení tkáně a „optický úbytek" objemu – tento efekt během druhého dne vymizí. Trvalý efekt nastoupí po cca 4 ošetření. Pro citlivé jedince je možnost pociťování drobného tlaku a pnutí v ošetřované části.

Rizika a kontraindikace

těhotenství, epilepsie, poruchy srážlivosti krve, dermatitida, psoriáza, opary, cukrovka, mykózy, kardiostimulátor, problémy termoregulace, přecitlivělost tkáně

Fotodokumentace

reseni-kontur-tela-2reseni-kontur-tela-3