Lékařská technika

INDUBIA s.r.o. - Váš dodavatel moderního vybavení s maximálním výkonem za rozumnou cenu. Nabízíme diodové, cévní, liposukční, CO2, Q-Switch, Nd:YAG lasery, výplňové materiály, mezonitě a další. 

Poradenství

Potřebujete poradit? Nejste si jistí? Potřebujete prověřit či nalézt nového výrobce? Nevíte kam se obrátit?

Na nás!

Ve společnosti INDUBIA s.r.o. máme letité zkušenosti s dovozem zdravotnického i nezdravotnického materiálu z celého světa - Jižní Koreou počínaje, přes Tchaiwan, Japonsko, Čínu, Indii, Evropu, Brazílii, Argentinu, USA a Kanadu. Každá země má svá dodavatelská specifika i rizika a risk není vždy zisk.

Nabízíme Vám kompletní poradenský servis na klíč. Analýzou produktu a trhu počínaje (v mnohých zemích máme spolupracovníky, kteří prověří dodavatele přímo na místě), přes vypracování rešerší a komplexní nabídky požadovaných produktů až po fyzickou kontrolu specifických vzorků a přípravu smluvní dokumentace. Pro naše klienty též zajišťujeme registraci vybraných služeb a výrobků na odpovídajících úřadech, komplexní zajištění logistiky a proclení až po finální dodání na místo určení. Jednotlivé služby jsou pouze na Vašich přáních a potřebách.

Pokud máte zájem o podrobnější informace a reference, neváhejte se nás obrátit. Jsme Vám plně k dispozici.