Laserová centra

Estetické centrum v Praze na Hradčanské Vám nabízí komplexní ošetření pleti, vyhlazení vrásek, trvalou laserovou epilaci, formování postavy a mnoho dalších  služeb - vyzkoušejte a uvidíte rozdíl.

Odstranění tukových vrstev

Jen velmi málo z nás je zcela spokojeno se svou postavou a každý by si přál alespoň drobnou úpravu svého bříška, zadečku či stehen. Ne všichni však máme dostatek času, chuť či možnost strávit hodiny v posilovně s namáhavým cvičením a zároveň nevěříme ve speciální a zaručeně účinné pilulky, které nás zbaví přebytečných kil. Nabízíme neinvazivní řešení pro tyto Vaše přebytečné partie pomocí ošetření radiofrekvenční technologie v kombinaci s lymfodrenážním zařízením. Toto ošetření přináší okamžitý efekt formou rozpouštění tukových buněk a vazeb mezi nimy a jejich následném vyplavení z těla. Aplikace radiofrekvence je tím nejmodernějším, co dnešní estetická medicína nabízí.

Princip odstranění tukových vrstev:

Přístrojové rozpouštění tukových buněk funguje na principu tepla, kdy je tuková buňka zahřáta na teplotu 48 stupňů Celsia. Při této teplotě dochází k postupnému zkapalnění tukové buňky a jejímu následnému vyplavení lymfatickými cestami ven z těla. Toto přináší kýžený efekt trvalého odstranění tukových buněk a s tím způsobeného úbytku váhy a objemu ošetřované partie. Odvod rozpuštěných tukových buněk z těla je v maximální možné míře podpořen lymfatickou masáží, která zrychluje lymfatický oběh. Pro správný efekt je velmi důležité zahřátí celé vrstvy tukové tkáně na správnou teplotu, jinak se efekt nedostaví (mnoho radiofrekvenčních technologií toto bohužel nedokáže a pacienti poté nepozorují žádný výsledek - toto se Vám u nás nestane).

odstraneni-tukovych-vrstev-1odstraneni-tukovych-vrstev-2odstraneni-tukovych-vrstev-3

Bezbolestná liposukce je zákrok, který Vám nezaručí úbytek 15cm po jednom zákroku, ale její reálný efekt se pohybuje v rozmezí 5 - 10cm po 5 sezeních. Konečný výsledek je vždy velmi individuální a závisí na skladbě tukových vrstev u každého pacienta. Ideálním klientem je člověk, který má nedostatek pohybu a sedavé zaměstnání. Nejmenších úbytků dosahují profesionální sportovci a to díky odlišné skladbě tuků. Pro ošetření je potřebné míti reálná střízlivá očekávání.

Ošetření

Obecně

Ošetření radiofrekvencí je metoda založená na tepelném působení a s tím souvisí několik omezení a doporučení. Jelikož se jedná o zvýšení teploty kolagenových vláken a tukové vrstvy, nemohou ošetření podstoupit lidé s problémy s termoregulací či přecitlivělou tkání. Ošetření se obvykle absolvují celkem 5 - 7 v závisosti na přání a reakci pacienta. U rizikových pacientů provádíme jeden zkušební zákrok na malé ploše zdarma a následně je tento zákrok vyhodnocen a rozhodnuto o dalším postupu. Ošetření zároveň neprovádíme u klientů s viditelným problémem v příjmu potravy – např. anorexie či bulimie.

Před ošetřením

Samotný zákrok nemá žádná omezení v letních měsících, jako mají ostatní laserové zákroky a je tudíž využitelný celoročně. Zákrok zvyšuje teplotu v tkáni a tělo nutně potřebuje doplnit tekutiny, proto pacient musí zvýšit denní přísun tekutin alespoň o 1,5 litru denně.

Samostatný zákrok trvá, dle ošetřované oblasti cca 20 - 40 minut. Ošetřované místo je nejprve ošetřeno bezbarvým ultrazvukovým gelem či glycerínovým olejem a do něj je následně přikládána aplikační hlavice, která pomalými krouživými pohyby prohřívá tkáň.

Po ošetření

Ihned po ošetření je patrné drobné zarudnutí pokožky a pacient cítí „stahování" pokožky v místě zákroku. Toto stahování má za následek reálné stažení tkáně a „optický úbytek" objemu – tento efekt během druhého dne vymizí. Trvalý efekt nastoupí po cca 4 ošetření. Po ošetření vždy doporučujeme absolvovat přístrojovou lymfodrenáž pro zvýšení efektu a účinnosti ošetření.

Rizika a kontraindikace

těhotenství, epilepsie, poruchy srážlivosti krve, dermatitida, psoriáza, opary, cukrovka, mykózy, kardiostimulátor, problémy termoregulace, přecitlivělost tkáně

Fotodokumentace

odstraneni-tukovych-vrstev-4odstraneni-tukovych-vrstev-5