Laserová centra

Estetické centrum v Praze na Hradčanské Vám nabízí komplexní ošetření pleti, vyhlazení vrásek, trvalou laserovou epilaci, formování postavy a mnoho dalších  služeb - vyzkoušejte a uvidíte rozdíl.

Dermaroller

Dermaroller je unikátní originální přístroj pro domácí, profesionální i lékařskou mezoterapii. Tento přístroj obsahuje 540 jehliček pro dokonalou penetraci (neplést si s levnými náhražkami s minimálním obsahem aplikačních jehliček, kde dochází k výrazně nerovnoměrnému ošetření tkáně) z chirurgické oceli, pro zamezení jakékoli nežádoucí reakce. Hloubka vpichu je 0,2 mm až 3 mm.

V závislosti na délce jehliček je několik typů dermarollerů:

  • pro domácí použití (0,2 mm - 0,3 mm)

  • pro využítí v kosmetických salonech (0,5 - 1 mm)

  • dermarollery určené pouze do rukou lékařů (1,5 - 3 mm)

Ošetření dermarollerem

Dermaroller používáme vždy na očištěnou a suchou pleť.

Ihned po rozbalení originálního balení je sterilní dermaroller a připraven k použití.  Jemným tlakem se roluje válečkem po ošetřované oblasti, nejprve horiztontálně, pak vertikálně a nakonec v úhlu 45 stupňů. Vpichy vzniklé touto cestou se zacelí do 24 hodin. Dermaroller bezbolestně vytváří tisíce drobných kanálů ve vrchní vrstvě kůže, které zabezpečují proniknutí vitamínů, enzymů a lipidů ve větším množství a hlouběji. Dermaroller obsahuje 540 jehliček a pomocí těchto jehliček je pokožka narušena a vytvořenými kanálky se do pleti aplikují pleťová séra. Pleť se na závěr zklidňuje červeným LED světlem a  pleťovou maskou. Pokožka může být lehce podrážděná. Tento zákrok je doporučen opakovat dle stavu pleti.

Dermaroler 1

Dermaroller a jehovyužití

Podporuje stimulaci produkce kolagenu, který výrazně napomáhá zlepšení vzhledu jizev, jemných vrásek, korekci linek, zmenšení strií, projevů celulitidy a zlepšení pigmentace pleti poškozené sluncem.  Kůže se stává silnější a zdravější. Umožňuje hloubkovou aplikaci výživových sér, krémů, gelů a olejů. Když nanášíte krém nebo sérum, pod kůži se dostanou maximálně 3 % účinných látek. To je všeobecný fakt! Díky dermarolleru však pod kůži dostanete několikanásobně více účinných látek a tak zesílíte účinek jakéhokoliv krému.

Dermaroller se dá použít

  • na pokožku obličeje, krku, rukou

  • na strie

  • na ruce

  • celulitidu

Rizika a kontraindikace

rosacea a problémy se srážlivostí krve, sklerodermie, vaskulární kolagenové onemocnění nebo srdeční abnormality, aktivní bakteriální, virová nebo plísňová infekce, snížená funkce imunitního systému, jizvy mladší než 6 měsíců, operace obličeje v posledních 6 měsících, užívání antikoagulačních léků, keloidní nebo vystouplé jizvy, aktinická (solární) keratóz,  ekzém, psoriáza a jiná chronická onemocnění, infekce herpes simple, diabetes

 
 

 Dermaroller