Laserová centra

Estetické centrum v Praze na Hradčanské Vám nabízí komplexní ošetření pleti, vyhlazení vrásek, trvalou laserovou epilaci, formování postavy a mnoho dalších  služeb - vyzkoušejte a uvidíte rozdíl.

Čištění a péče o pleť

Již mnoho let patří mezi nejžádanější kosmetické a estetické zákroky čištění a hloubkové vyhlazení pleti, bez poškození tkáně. Vyhlazení drobných nerovností na pokožce, vyčištění ucpaných pórů, zjemění pigmentací a odstranění odumřelé kůže představuje zároveň jeden ze základů správné péče o pleť každého jedince. V současné době již nepostačují různé kosmetické přípravky, ale využíváme velmi moderního postupu za pomocí vakuové a diamantové mikrodermabraze, jejíž aplikace má relaxační účinky a okamžité výsledky.

Princip vakuové a diamantové mikrodermabraze

Dřívější metody čištění pleti pomocí speciálních kosmetických přípravků či samostatných krystalických dermabrazí působily na pleť velmi nešetrně a po jejich aplikaci nebylo možné aplikovat make-up či podstoupit následně laserové ošetření. Využití nové metody diamantové dermabraze v kombinaci s vakuem pracuje na principu krystalického peelingu za využití sterilních krystalů oxidu hlinitého – pro větší intenzitu a razantnost – a na principu diamantového peelingu. Obě tyto metody vedou k šetrnému odstranění povrchních odumřelých buněk a díky masáži a odstranění nečistot vakuem dochází k rychlé buněčné obnově a regeneraci. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší vzhled (pleť je barevně jednotnější), povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují.Vakuová mikrodermabraze je nejžádanější zákrok v estetické dermatologii, prakticky bez rizika a možností ošetření prakticky všech typů pleti. Vakuovou diamantovou mikrodermabrazi lze využít v „endermologii", což je subdermální vakuová terapie (např. u řešení celulitidy a tukových polštářů a jako doplňková terapie po lipolýze a při ošetření strií), dále pak též pro tonizující masáž hýždí a poprsí.

Ošetření

Obecně

Vyčištění pleti trvá v průměru 20 minut a v našem centru doporučujeme sezení 4x - 6x opakovat. Samotné ošetření je zcela bezbolestné a efekt se dostavuje okamžitě po provedení zákroku.

Před ošetřením

Zákrok nepřináší sebou žádná specifická omezení či doporučení. Jediným omezením pro provedení zákroku je přespříliš opálená a rozdrážděná pokožka. Před samotným zákrokem je potřeba pacienta odlíčit a to velmi důkladně.

Po ošetření

Ihned po ošetření je pacient schopen jakékoli činnosti a to včetně podstoupení libovolného laserového ošetření.

Rizika a kontraindikace

Akutní záněty, karciomy, srdeční disfunkce, problémy se štítnou žlázou, infekce, těhotenství