Laserová centra

Estetické centrum v Praze na Hradčanské Vám nabízí komplexní ošetření pleti, vyhlazení vrásek, trvalou laserovou epilaci, formování postavy a mnoho dalších  služeb - vyzkoušejte a uvidíte rozdíl.

Ultrazvuková špachtle

zajišťuje moderní kosmetickou péči o pleť obličeje, dekoltu, zad. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti i pro velmi citlivou pokožku. UV špachtle hloubkově a při tom šetrně čistí, odstraňuje přebytečný maz, odumřelé buňky, černé tečky i akne. Procedura reguluje tvorbu kožního mazu, stahuje póry. Aktivně stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje prokrvení a tím napomáhá zpomalit přirozený proces stárnutí pokožky.

Opakovanými ošetřeními docílíme zásadní zlepšení kvality pleti, které je viditelné již po prvním ošetření. Počet opakování záleží na celkovém stavu pleti a jejím biologickém stáří.

Doporučujeme 4-5 sezení v týdenních intervalech, udržovací kúru pak jednou za 4-6 týdnů. Pleť je následně pevnější, odolnější, rozjasněná a regenerovaná.

 

Ošetření

Obecně

Vyčištění pleti trvá v průměru 30 minut a v našem centru doporučujeme sezení 4x - 6x opakovat. Samotné ošetření je zcela bezbolestné a efekt se dostavuje okamžitě, následně i po provedení 1. zákroku.

Před ošetřením
Procedura nepřináší sebou žádná specifická omezení či doporučení. Jediným omezením pro provedení zákroku je přespříliš opálená a rozdrážděná pokožka. Před samotným zákrokem je potřeba pacienta odlíčit a to velmi důkladně.

Po ošetření
Ihned po ošetření je pacient schopen jakékoli činnosti.

 

Rizika a kontraindikace


Akutní záněty, karciomy, srdeční disfunkce, problémy se štítnou žlázou, infekce, těhotenství